fbpx

MASZ PROBLEM ZE ZDROWIEM,
PODEJMIJ W PIRAMIDZIE NATURALNĄ TERAPIĘ WSPOMAGAJĄCĄ LECZENIE

 

Pomógł ludziom w zwycięskiej walce z wieloma rozmaitymi schorzeniami, w tym również w sytuacjach wydawałoby się beznadziejnych.

Dr Tadeusz Cegliński jest znamienitym i godnym zaufania naturopatą i bioenergoterapeutą . Swoimi poczynaniami daje dowód, że postępuje etycznie w stosunku do osób, które mu zaufały.

Istnieje wiele dowodów na to, że energia jego organizmu przekazywana poprzez dotyk, bardzo pozytywnie oddziałuje na ludzki organizm, poprawiając samopoczucie, pozytywne myślenie i stan zdrowia. Nieznane są przypadki, aby komukolwiek zaszkodziła. Świadomy wartości nauki, zawsze dążył do naukowego potwierdzenia posiadanej mocy.
CZYTAJ WIĘCEJ
Dr Tadeusz Cegliński - naturopata i bioenergoterapeuta wspomagający leczenie i powrót do zdrowia zaprasza.

Terapia stosowana jest w celu poprawy funkcjonowania i pobudzenia organów zaburzonych, objętych chorobą, poprawy stanu psychicznego w przypadku chorób nierokujących wyleczenia, a także wspomagania konwencjonalnego leczenia i w efekcie powrotu do zdrowia.
CZYTAJ WIĘCEJ
Na początku lat osiemdziesiątych Tadeusz Cegliński rozwijał swoją działalność uzdrowicielską w Republice Federalnej Niemiec. W maju 1985 roku w Instytucie Zagadnień z Pogranicza Psychologii i Psychohigieny na Uniwersytecie we Freiburgu (Institut für Grenzgebiete der Psychologie und Psychohygiene Albert – Ludwigs Universitat Freiburg) pod kierownictwem prof. dr. Hansa Bendera rozpoczął się proces naukowego dokumentowania osiągnięć terapeutycznych Tadeusza Ceglińskiego, czego dowodem jest bogata korespondencja z tego okresu.
CZYTAJ WIĘCEJ
Pobyty Zdrowotne blisko natury