fbpx

Tadeusz Cegliński – doktor nauk humanistycznych w zakresie filozofii, magister pedagogiki i promocji zdrowia, ukończył również studia podyplomowe zarządzanie i marketing w ochronie zdrowia oraz wyższe studia teologiczne.  W medycynie naturalnej dyplomowany naturopata, bioenergoterapeuta i masażysta. 

 WIARYGODNY I WYBITNY NATUROPATA I BIOENERGOTERAPEUTA
dr Tadeusz Cegliński

Pomógł ludziom w zwycięskiej walce z wieloma rozmaitymi schorzeniami, w tym również w sytuacjach wydawałoby się beznadziejnych.Tadeusz Cegliński jest znamienitym i godnym zaufania naturopatą i bioenergoterapeutą. Swoimi poczynaniami daje dowód, że postępuje etycznie w stosunku do osób, które mu zaufały. Istnieje wiele dowodów na to, że energia jego organizmu przekazywana poprzez dotyk, bardzo pozytywnie oddziałuje na ludzki organizm, poprawiając samopoczucie, pozytywne myślenie i stan zdrowia. Nieznane są przypadki, aby komukolwiek zaszkodziła. Świadomy wartości nauki, zawsze dążył do naukowego potwierdzenia posiadanej mocy.


Uznał, że to nie tylko czysta wiara i reklama powinna kierować chorego na spotkanie z bioenergoterapeutą, naturopatą czy uzdrowicielem, ale niepodważalne dowody jego umiejętności i świadectwa wiarygodności.


Z tego powodu rozpoczęło się trwające nieustannie spotkanie Tadeusza Ceglińskiego ze światem nauki i dokumentowanie jego niesamowitych osiągnięć. Zdaje on sobie sprawę, że naukowe świadectwo jest najlepszą rekomendacją dla osób poszukujących pomocy w zmaganiu się z chorobą, która zaczyna wygrywać w walce z medycyną. Poprzez poddawanie się licznym eksperymentom badawczym i analizom jego fenomenu, dokonywanym przez naukowców, badaczy i lekarzy, zyskał opinię wiarygodnego w swojej działalności terapeutycznej. Wiarygodność Tadeusza Ceglińskiego potwierdzona jest przez ludzi nauki i ich świadectwa oparte na doświadczeniach naukowych, testach, obserwacjach, weryfikacjach i porównaniach. Po pomoc przychodzi do niego wiele osób, w tym duchowni i lekarze, co jest najlepszą rekomendacją jego umiejętności.


Jest to człowiek o szerokich zainteresowaniach, fascynujący się medycyną naturalną, kulturą starożytnych cywilizacji i filozofią. Badał kulturę starożytnych Egipcjan i od wielu lat zgłębiał wiedzę na temat oddziaływania piramid oraz ich wpływu na psychikę i organizm ludzki. Napisał na ten temat prace: „Piramidy wyrazem wierzeń religijnych Egipcjan” oraz „Wpływ piramidy na strukturę psychofizyczną człowieka”. Zwrócił w nich uwagę na mało znane fakty mówiące o tym, że piramidy były również lecznicami, a nie tylko grobowcami, jak potocznie się przekazuje.


Tadeusz Cegliński w podróży: w Tybecie podczas uzdrawiania, w Izraelu pod ścianą płaczu, w Chinach w Tybetańskiej Klinice Medycyny Naturalnej w Pekinie, w Egipcie – rozpoznając energetyczną moc piramid.