fbpx

MASZ PROBLEM ZE ZDROWIEM,
PODEJMIJ W PIRAMIDZIE NATURALNĄ TERAPIĘ WSPOMAGAJĄCĄ LECZENIE

Dr  Tadeusz Cegliński - naturopata i bioenergoterapeuta wspomagający leczenie i powrót do zdrowia zaprasza.
Terapia stosowana jest w celu poprawy funkcjonowania i pobudzenie organów zaburzonych, objętych chorobą, poprawy stanu psychicznego w przypadku chorób nierokujących wyleczenia , a także wspomagania konwencjonalnego leczenia i w efekcie powrotu do zdrowia.

 

 

Drodzy Państwo,

pomimo ciągłego rozwoju współczesnej medycyny, w obliczu cierpień i chorób szukają Państwo oprócz klasycznych również innych, alternatywnych dróg powrotu do zdrowia. Jestem zatem do Państwa dyspozycji w Piramidzie, do której serdecznie zapraszam na terapie i pobyty zdrowotne. Cudów nie czynię, ale jestem ich świadkiem. Moje terapie polegają na przekazywaniu energii za pomocą przykładania rąk na miejsca chore w celu pobudzenia organizmu do walki z chorobą. Nie zastępują one jednak leczenia ani tradycyjnej opieki medycznej. Osoby korzystające z moich terapii powinny stosować się do zaleceń lekarzy i kontynuować leczenie prowadzone zgodnie z wiedzą medyczną i sztuką lekarską.

 
Z szacunku dla ludzi pozostawiam dowód, że odpowiedzialnie podchodziłem do swojego daru, oddając nauce ocenę swoich wrodzonych zdolności i dokonań. Zawsze fascynowała mnie nauka. Mam wielki szacunek do jej osiągnięć, szczególnie do medycyny i nauk ścisłych. Jako człowiek odpowiedzialny za swoje działania, oddaję medycynie jej honor i ważne miejsce w ratowaniu i leczeniu ludzi. Kieruję się, podobnie jak lekarze, zasadą primum non nocere.
  


Tadeusz Cegliński